21.9.2023 se naší Albínce narodila štěňátka, 5 holčiček a 2 kluci. Všechna štěňátka jsou černá a mají bílé znaky. Velice si vážíme všech, kteří mají o naše štěnátka Portugalského vodního psa zájem. Aktuálně již jsou všechna zadána.

vrh B

28.3.2020 se nám narodila štěňátka, 7 holčiček a 3 kluci, jedna fenečka má nádhernou čokoládově hnědou barvu, další štěňátka jsou černá a mají bílé znaky. Porod byl tentokráte náročnější, ale nakonec jsou všichni v pořádku. Štěňátka budou k odběru koncem května. Velice si vážíme všech, kteří mají o naše štěnátka Portugalského vodního psa zájem, bohužel od 1. týdne života jsou již všechna rezervována. 

Štěňátko Portugalský vodní pesPotvrzeno: Májinka čeká štěňátka.

Máme velikou radost, že naše fenečka Mája čeká štěňátka. Veterinář našel na ultrazvuku 8 potomků. 

Držíme jí palečky, aby vše probíhalo v pořádku.


Vrh A

Oznamujeme Vám úžasnou novinu, že 3. února 2019 porodila naše Mája 8 nádherných štěňátek Postugalského vodního psa (4 pejsky a 4 fenky). Všichni jsou úplně zdraví a Májinka je úžasná maminka a skvěle se o svoje drobečky stará, lépe řečeno - ani se od nich nehne. Další nádherné fotečky našich drobečků naleznete ve fotogalerii. Máme velkou radost, že všechna štěňátka jsou u nových páníčků a my se již těšíme na jejich návštěvu!